Tootegrupid
 

Cytoplan L-Glutamine, 100 g pulber

Tootekood: 112182
Kaubamärk: CYTOPLAN
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 17,50 €

Glutamiin on aminohape, mida vajab iga lihas kehas. Samuti on glutamiin üks kõige olulisemaid ehituskive valkude loomisel, mis vastutavad rakutervise ja koetervenemise eest.

Igaühele, kes tegeleb kõrgelt intensiivsete treeningutega lihasmassi suurendamiseks, on glutamiin kasulik toidulisand.

Glutamiin on poolasendamatu aminohape, mida keha on võimeline väikestes kogustes tootma; siiski saab enamuse kätte toidust. See on vajalik lihasmassi suurendamiseks ja mängib ka rolli kahjustatud kudede parandamisel. Glutamiini leidub varieeruvas koguses enamustes lihades ja kalades ning mõningal määral ka juur- ja kaunviljades. 

Glutamiini peetakse kasulikuks igaühele kes tegeleb vastupidavussportide nagu pikamaajooksu või rattasõiduga ning aitab vähendada krampide esinemist, mida tekitab pidev ühetaoline pingutus. Selle omaduse tõttu soovitatakse glutamiini ka vanematele inimestele, kellel esineb krampe ja lihasvalu, alternatiivina valuvaigistele.

KOOSTIS: 100% puhas glutamiini vorm, ühtegi ainet pole lisatud ega eemaldatud.

KASUTAMINE: Toidulisandina soovitame võtta korraga 5 grammi, 1-3 korda päevas. Optimaalsete tulemuste jaoks võtta üks portsjon hommikul, lõunal ja õhtul tund enne magamaminekut. Eelistatult võtta koos vee või puuviljamahlaga.

Hoida jahedas ja kuivas kohas, otsese päikese eest kaitstuna. 

Hoida lastele kättesaamatus kohas.