Tootegrupid
 

DeTox aktiivsüsi organismi puhastamiseks 60 kapslit

Tootekood: 4744584010036
Kaubamärk: MERAVITA
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 12,90 €

Detox aktiivsüsi on bioloogiliselt aktiivne looduslik toidulisand seedetrakti puhastamiseks ja ülemäärase söömisjärgse puhituse leevendamiseks. Nimetatud kasulik toime avaldub siis, kui 1g aktiivsütt manustatakse vähemalt 30 minutit enne ja 1g aktiivsütt kohe pärast sööki. Aktiivsütt on hea kasutada ka alkoholi tarbimise järgselt.
Kuna kahjulikke ühendeid satub kehasse pidevalt (kemikaalid veest, bakterid ja seened õhust, pestitsiidid toidust, ravimite jäägid jm) on oluline seedesüsteemi aeg-ajalt puhastada. Muuhulgas aitab seedetrakti puhastamine vähendada kolesterooli taset.

Meravita aktiivsüsi on saadud põletatud kookose koortest. Sellisel moel tekkinud poorne aktiveeritud süsi suudab oma pinnast kuni 100 korda rohkem ühendeid siduda.

Aktiivsütt võib kasutada ka välispidiselt: sega süsi kookosõliga ja kanna nahale putukahammustuse korral. Toodet on eriti hea kasutada pärast sööki või alkoholi tarbimist. Toode on sobilik ka rasedatele, imetavatele emadele ja lastele.

Detox aktiivsüsi põhineb 100% looduslikul toorainel.

Detox aktiivsüsi on saadud põletatud kookose koortest. Koore põletamisel jääb alles poorne ja aktiveeritud süsi, mis suudab oma pinnast kuni 100 korda rohkem ühendeid endaga siduda. Selle toime abil aitab aktiivsüsi organismil vabaneda ebavajalikest ainetest ja igapäevastest mürkidest. Aktiveeritud söe toime:

  • Vananemine on normaalne protsess, kuid kahjulikud keskkonnamõjud (mitmesugused toksiinid, vabad hapniku radikaalid jne) põhjustavad enneaegset vananemist. Kuna kahjulikke ühendeid satub kehasse pidevalt – kemikaalid veest, bakterid ja seened õhust, pestitsiidid toidust – on oluline seedesüsteemi regulaarne puhastamine.

  • Aktiivsüsi aitab vähendada kõhugaaside teket. Piisab juba 500 mg aktiivsöest, et vähendada ebamugavustunnet kõhus peale hapukapsa, ubade, herneste jms söömist.

  • Aktiivsütt võib kasutada ka välispidiselt. Segu aktiivsöest ja aaloegeelist on sobilik ebameeldivate kehalõhnade neutraliseerimiseks. Kapsli sisu võib puistata ka hambaharjale, sest süsi aitab hambaid valgendada.

Meravita kasutab HPMC (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) kapsleid, mis on taimset päritolu ja ei sisalda sünteetilisi värv- ega lisaaineid.

Toitumisalane teave Päevane kogus (2 kapslit) sisaldab % päevasest
võrdluskogusest (NRV)
täiskasvanule
Aktiveeritud kookossüsi 0,92 g *
Koostisosad: aktiveeritud kookossüsi, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos.
* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud.


Põhikoostisosa päritolumaa: Saksamaa

KASUTAMINE: 

Soovituslik päevane kogus on 2-4 kapslit. Kapslid võtta koos klaasi veega kuni 1 tund pärast söömist või alkoholi tarvitamist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Seedetrakti põhjalikumaks puhastamiseks soovitame võtta 4 kapslit päevas 1 nädala jooksul. Alkoholi tarvitamise järgselt soovitame võtta 2-4 kapslit.

NB! Soovituslik on jätta vähemalt kahetunnine vahe aktiivsöe ja teiste toidulisandite või ravimite tarvitamisele. Vastasel juhul võib aktiivsüsi nende toimet vähendada.

Suuremate koguste puhul (50 grammi ja rohkem), tuleks eelnevalt konsulteerida arstiga. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal on aktiivsöe kasutamine lubatud, kuid soovituslik on eelnev konsultatsioon arstiga.

Söe tarbimise normaalseks kõrvalnähuks on tumedam või musta värvusega väljaheide ja kõhukinnisus. Sütt ei tohiks segada jäätise, šokolaadi ega muu taolise toiduainega, kuna need vähendavad söe toimet.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi!

Hoida kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.