Tootegrupid
 

DeTox kitosaan – organismi puhastuskuur 60 kapslit

Tootekood: 4744584010043
Kaubamärk: MERAVITA
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 11,90 €

Kitosaan on loodusliku päritoluga aine, mis moodustab niiskusega reageerides geelitaolise massi toimides seedetraktis võimsa absorbendina. Jääkainetevaba organism suudab toidust ja toidulisanditest saadavaid kasulikke aineid paremini omastada. Muuhulgas aitab seedetrakti puhastamine hoida normaalset vere kolesterooli taset, kui tarbida kitosaani vähemalt 3 grammi päevas.

Välispidiselt kasutades, soodustab naha paranemist ja vere hüübimist, moodustades kunstnaha, mis ei näe põletushaavale kantuna eemaletõukav välja. Kile kasvab kergesti kudedega kokku ja seda ei ole vaja eemaldada, sest see on uute naharakkudele kasvule sobivaks toitekeskkonnaks.

Toode on eriti sobilik kõrgenenud kolesterooli tasemega ja ebatervislike toitumisharjumustega inimestele.

Detox kitosaan põhineb 100% looduslikul toorainel.

Kitosaan on valmistatud koorikloomade kestadest, mille põhikoostisaineks olev kitiin ei ole seeditav. Omadustelt sarnaneb see inimorganismis esinevale fibriinile (vere hüübimist soodustav osis). Seespidisel manustamisel reageerib kitosaan teistest taimse kiudaine liikidest erinevalt, sest osa temast lõhustub ja imendub verre.
Teine, ensüümide poolt lõhustumatu osa ei imendu verre, vaid moodustab niiskusega reageerides geelitaolise massi, mis toimib seedetraktis võimsa absorbendina ja puhastab soolestikku, eemaldades sellest mürgised ained.

Põletuste, haavade ja teiste traumaatiliste nahakahjustuste ravi:
Naha peal kasutatuna moodustab kunstnaha, mis ei näe põletushaavale kantuna eemaletõukav välja. Kile kasvab kergesti kudedega kokku ja seda ei ole vaja eemaldada, sest see on uute naharakkudele kasvule sobivaks toitekeskkonnaks.

Meravita kasutab HPMC (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) kapsleid, mis on taimset päritolu ja ei sisalda sünteetilisi värv- ega lisaaineid.

Toitumisalane teave Päevane kogus (2 kapslit) sisaldab % päevasest
võrdluskogusest (NRV)
täiskasvanule
Kitosaan 1,464 g *

Koostisosad: kitosaan, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos.
* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud.

KASUTAMINE: 

Soovituslik päevane kogus on 2-8 kapslit. Kitosaani on soovituslik võtta koos toiduga. Organismi puhastamiseks on soovitatav võtta 4 kapslit päevas vähemalt 2 nädala jooksul (ideaaljuhul vähemalt kuu). Iga kapsli kohta joo pool klaasi vett! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Soovituslik on jätta vähemalt kahetunnine vahe kitosaani ja teiste toidulisandite või ravimite tarvitamisele (sh rasestumisvastased pillid). Vastasel juhul võib kitosaan nende toimet vähendada. Ei ole soovitatav manustada kitosaani koos Warfariniga. Soovituslik on pidada nõu arstiga, kui tarvitada samaaegselt toidulisandit koos mõne ravimiga. Toidulisand ei ole sobilik rasedatele ega lastele.

Kitosaani manustamisel suurtes kogustes (6 grammi ja rohkem) võib esineda kõrvaltoimeid. Sagedasemad neist on kõhukinnisus, puhitused ja kõhuvalu, mis on loomulik protsess jääkainete kontsentreeritud väljutamisel. Kuna kitosaan seob rasvu, siis on häiritud rasvlahustuvate vitamiinide ja mineraalainete imendumine. Samas ei ole kahe ja nelja nädalaste kuuride jooksul täheldatud vitamiinide ja mineraalainete puuduste teket.

Naha peal kasutamiseks ava kapsel ja raputa kitosaani haava peale (kuiva haava korral niisuta see enne veega) nii, et haav oleks pulbriga täielikult kaetud. Oodata mõni hetk, et pulber nakkuks haavaga. Seejärel eemalda lahtine pulber. Pärast kontakti veega, kanna pulber uuesti haavale.

Sisaldab allergeeni kitiin.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi!

Hoida kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.