Tootegrupid

Ecos Oxo Brite plekieemaldi Lõhnatu 907g

Tootekood: ET11
Kaubamärk: ECOS/ EARTH FRIENDLY
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
9,90 €

10,92 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   

OXO Brite plekieemaldi kasutab hapniku erakordset võimet pesu ja kangaid valgendada, ning anda neile sära ja hea aroomi. OXO Brite eemaldab orgaanilised plekid ning seda võib kasutada koos ECOS pesugeeliga või eeskätt valgete kangaste eelpesuna. Toode ei sisalda täiteained ning seega tasub tops end igati ära. OXO BRITE on turvaline värvidele. Kloorivaba valgendi omab imelist jõudu valgendada, erksamaks muuta ja lõhnastada teie pesu ja kangaid. Eemaldab enamus orgaanilisi plekke. Need omadused muudavad toote naturaalseks pesu lisaaineks, mida võib kasutada igal pesukorral või leotuspesuks. OXO BRITE on väga kontsentreeritud ja tugevatoimeline.

Parima tulemuse saamiseks kasutage toodet vastavalt järgnevale kasutusjuhendile:Lahusta OXO BRITE pulber täielikult soojas kuni kuumas vees! Testi kanga värvikindlust märkamatul pinnal lubades lahusel kuivada! Alusta nõrgema lahusega, alati on võimalus hiljem pulbrit lisada või pikendada kokkupuute aega! Jonnakate plekkide puhul kasuta kangemat lahust ja pikemat aega.!
Mõned rasva või õli plekid võivad vajada õrna puhastusvahendit lisaks OXO BRITE-le.On ohutu enamusele pestavatele esemetele ja pindadele. Mitte kasutada villa, naha ja siidi puhul. Mitte segada kloori sisaldavate valgendite- ja happeliste toodetega. Valmis segatud lahust mitte hoiustada suletud anumas- hapniku jätkuva eraldumise tõttu võib anum lekkima hakata. Leotuspesu-Raskete plekkide puhul lahusta 5 kopsikutäit pulbrit ca 4l sooja või kuuma vee kohta ning hoia lahuses kuni 6h. Eemalda riided, pese ja loputa korralikult. Enamikele plekkidele piisab 10-30 minutist. Vihje: Alusta ühest kopsikutäiest ning suurenda kogust vastavalt vajadusele.Vanade plekkide ja luitunud pesu puhul täida masin sooja kuni kuuma veega, lisa 1-4 kopsikutäit OXO BRITE pulbrit ning leota pesu 30 minutit või enam enne hariliku pesutsükli käivitamist. Mõned plekid võivad vajada korduvkäsitlemist.igapäevase pesu ergutaja, värvikindel valgendi (pleegiti) asendaja. Täida masin sooja või kuuma veega, lisa OXO BRITE, peale lahustumist lisa pesuvahend ja pesu. Kasuta OXO BRITE igal pesukorral, et järjepidevalt erksamaks muuta, valgendata ja lõhnastada oma pesu. OXO BRITE aitab pesuvahendil paremini toimida. Kasuta 1⁄2 kopsikutäit pesukorra kohta.Üldlevinud plekkide ja kohtpuhastuseks kangastelt, kattematerjalidelt ja vaipadelt. Eemalda üleliigne vedelik ja praht. Lisa 1 tl lahust ja lase mõjuda 5-30 minutit. Vajadusel harja käsna või lapiga. Kuivata, loputa puhta veega, kuivata. Lase kuivada ning vajadusel ima tolmuimejaga jäägid. 

Koostis: >30% naatriumkarbonaat (sooda), >30% naatriumperkarbonaat (hapnikupõhine valgendi).HOIATUS: Alla neelamisel kahjulik. Ärritab silmi ja nahka. Vältida silma ja limaskestale sattumist. Vältida pikemaajalist kontakti nahaga. Toote sattumisel silma ja limaskestale loputada voolava veega 15 minutit ning seejärel pöörduge arsti poole. Alla neelamise puhul mitte kutsuda esile oksendamist vaid juua vett ning seejärel pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas! 

Sarnased tooted

EcoLogoga sertifitseeritud. CO2 neutraalne. Vegan toode. Settekaevule ohutu.

Tootekood: 52340 ,   Laoseis: Laos
16,79 €
Tootekood: MB221024 ,   Laoseis: Laos
13,59 €
Tootekood: 200043 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
3,73 €
Tootekood: 203204 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,06 €