Tootegrupid
 

Kompleksvitamiinid meestele küüslauguga 18-50a 60 kapslit

Tootekood: 4744584012054
Kaubamärk: MERAVITA
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Spetsiaalselt põhjamaa meestele väljatöötatud vitamiinide ja mineraalainete kompleks kodumaise küüslauguga.

Rohkelt erinevaid vitamiine ja mineraalaineid sisaldav toidulisand, mis on väljatöötatud tuginedes Tervise Arengu Instituudi toitumissoovitustele kuni 50-aastastele meestele. Vitamiinikompleks aitab toetada organismi tervikuna, varustades mehe keha igapäevaeluks vajalike mikrotoitainetega. Koostisesse kuuluv küüslauk on looduslik antioksüdant, mis hoiab tervena maksa, südame- ja veresoonkonda, aitab stressiga toime tulla ning omab ka antibakteriaalset ning seentevastast toimet.

Vitamiinikompleksi kuulub ka koensüüm Q10, mille süntees hakkab organismis vähenema alates 25ndast eluaastast. Koensüüm Q10 puudusest annavad märku väsimus, jõuetus ja kehalise koormuse taluvuse vähenemine. Kui Q10 süntees on ebapiisav või millegi tõttu takistatud, väheneb organismis energia tootmine – lihased väsivad kiiremini, väheneb südame jõudlus ja antikehade moodustamine immuunsüsteemis, langeb närvirakkude töö tõhusus jne.

Vitamiinid on inimesele asendamatud bioaktiivsed mikrotoitained, millel on erinev orgaaniline struktuur ja mis on vajalikud kõikide füsioloogiliste protsesside toimimiseks.

Vitamiinid on organismile väga vajalikeks biomolekulideks, ilma milleta ei ole meie organism ühtse tervikuna võimeline funktsioneerima. Kuna igal erineval vitamiinil on kindel ülesanne, on ka nende puudusel erinevad tunnused. Üheks esimeseks vitamiinide defitsiidi tunnuseks on väsimus ja immuunsüsteemi nõrkus. Vitamiinipreparaatide tarvitamine on levinud moodus organismi turgutamiseks ja energia tagavarade tõstmiseks.