Tootegrupid
 

Mälukapslid Brahmi ja B-vitamiinidega 60 kapslit

Tootekood: 4744584012252
Kaubamärk: MERAVITA
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 19,50 €

Bioaktiivne toidulisand vaimsete võimete – mälu, õppimisvõime ja keskendumise toetamiseks. Ajuprotsessid vajavad sujuvaks toimimiseks palju toitaineid. Täiskasvanu aju moodustab kehakaalust vaid 2%, kuid märkimisväärsed 20% energiast kuluvad ajutegevuse toimumiseks.

Mälukapslid sisaldavad looduslikke taimseid toimeaineid – Brahmi, lõvilakk-korallnarmik, kurkum, mustsõstar, piperiin kui ka vitamiine B6 ja B12. 

Heaks abivahendiks õpilastele, tudengitele ning teistele intensiivset vaimset tööd tegevatele inimestele. Soovitame toidulisandit tarvitada 4-6 nädalase kuurina.

Brahmi ehk säsi-vesikaak on Ayurvedas tuntud taim, mida kasutatakse mälu, õppimisvõime ja teiste kognitiivsete võimete toetavate omaduste tõttu. Brahmi toetab närvisüsteemi ning perifeerset mikrovereringet, mida seostatakse ajuvõimekusega. Samuti aitab see kaitsta ajurakke ning kudesid oksüdatiivse stressi eest. Brahmi aktiivaineteks on looduslikult esinevad saponiinid ehk bakosiidid. Ekstrakt sisaldab 50% ulatuses bioaktiivseid bakosiide, millel on tõestatud ajuprotsesse toetav toime.

Brahmit kasutatakse ka mediteerimises keskendumist abistava taimena. Toime on ühteaegu rahustav ja stimuleeriv, päeval omab taim fookust ja ärkvelolekut toetavat toimet ja õhtul tagab hea unekvaliteedi ja lõõgastuse.

Lõvilakk-korallnarmik on söödav bioaktiivne seen, mida tuntakse ka supertoiduna. Seene kasvualadeks on nii Põhja-Ameerika, Euroopa kui ka Aasia piirkonnad. Lõvilakk sisaldab tähtsaid bioaktiivseid aineid nagu antioksüdandid ja polüsahhariidid (beetaglükaanid, heteroglükaanid, heteroksülaanid jt). Kuna valdav osa lõvilaka kasulikest ühenditest on rasvlahustuvad, soovitame kapsleid manustada koos kerge einega.

Kurkum ehk kollajuur kasvab Indias ja Kagu-Aasias. Kurkumit peetakse Indias jumala kingiks ning teda on tänatud ja kummardatud oma tervistavate omaduste tõttu aastatuhandeid

Üks karp sisaldab 60 kapslit. Netokogus 38g.

Meravita kasutab HPMC (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) kapsleid, mis on taimset päritolu ja ei sisalda sünteetilisi värv- ega lisaaineid.

Toitumisalane teave Päevane kogus (2 kapslit) sisaldab % päevasest
võrdluskogusest (NRV) täiskasvanule
Lõvilaka ekstrakt (Hericium erinaceus) 500 mg *
Kurkum (Curcuma longa risoomidest) 250 mg *
Brahmi ekstrakt (Bacopa monnieri) 230 mg *
Külmkuivatatud mustsõstra jahu (Ribes nigrum) 100 mg *
Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid) 2,5 mg 180%
Piperiin (Piper nigrum viljast) 1,25 mg *
Vitamiin B12 (tsüanokobalamiin) 7,5 μg 300%

 

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud.

Koostisosad: Lõvilaka ekstrakt (Hericium erinaceus), kurkum (Curcuma longa risoomidest), Brahmi ekstrakt (Bacopa monnieri), külmkuivatatud mustsõstrajahu, tsüanokobalamiin, püridoksiinvesinikkloriid, piperiin (Piper nigrum viljast), kartulitärklis, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Soovituslik päevane kogus on 2 kapslit võetuna koos toiduga esimeses päeva pooles. Soovitatav kuuri pikkus on 4-6 nädalat. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toode ei ole sobilik alla 12-aastastele lastele, rasedatele ning rinnaga toitvatele emadele. Juhul kui esineb sapi-, kilpnäärme- ja neeruhaigusi, hüübimishäireid, diabeeti, astmat või immuunsüsteemi haigusi, tuleks enne toidulisandi kasutamist pidada nõu oma arstiga.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas, jahedas ja lastele kättesaamatus kohas. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili!