Tootegrupid
 

MSM + C-vitamiin 160tk

Tootekood: EL3121
Kaubamärk: ECOSH
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 13,60 € 16,00 €

Nahk, juuksed, küüned

MSM on toitaine, millel on palju ülesandeid meie kehas. MSM osaleb terve naha, juuste ja küünte kasvamises. MSM on vajalik sidekoe ja kõhre loomiseks ja liigeste liikuvuse tagamiseks. MSM tagab ensüümaktiivsuse, immuunsüsteemi toimimise ja hormonaalse tasakaalu. Toode sobib eriti hästi nahaprobleemide puhul ja sportlastele vigastustest paranemisel.
  
MSM-i toimet ja tulemuslikkust aitab suurendada C-vitamiin. Puhas MSM on lõhnatu, sisuliselt maitsetu, valge, vees lahustuv aine. MSM-i omadus on muuta rakuseinu läbilaskvamaks, siit tema võime aidata organismil vabaneda kahjulikest ainetest ja teisalt suurendada organismi võimet omastada toitaineid.
  
Suurendab rakkude elujõudu, parandab naha elastsust, parandab mälu. Vähendab sportimisjärgset väsimust, tugevdab kapillaaride seinu, tervendab veenilaiendeid
      
KELLELE?
Eelkõige on mõeldud põhjamaisele inimesele, kuna külma kliima ja vähese päikesevalguse tõttu on enamustel meist väävlipuudus.


KOOSTIS: MSM- Metüülsulfonüülmetaan, c-vitamiin, vegetaarne kapsel (hydroxypropyl methylcellulose).     


KASUTAMINE: 2-4 kapslit 2-3 korda päevas või vastavalt terapeudi, arsti soovitusele. Manustada koos veega, soovitatavalt pärast söömist, et ei ärritaks seedekulglat.
MSM säilib kehas tarbitavana 12 tundi, seega tuleks teda tarbida 2 korda päevas hommikul ja õhtul. Alustada väiksematest kogustest. MSM läheb meie kehas kohta, kus vajadus tema järele on kõige suurem. Ühekordsest MSM võtmisest ei ole kasu, tuleb võtta 1-2 nädalat kuni 2 kuud, enne kui võib tulemust näha.