Tootegrupid
 

Padma Digestin 40 kapslit

Tootekood: PADD
Kaubamärk: PADMA
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Seedimist ning ainevahetust parandav, söögiisu reguleeriv toime.

Tugev seedimine on terve organismi kvaliteetse ülesehituse ja immuunsüsteemi toimimise aluseks. PADMA Digestin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, Se ‘bru 5 (hääldus: sedru 5) alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal tugevdab see seedimist ning kasutatakse enamasti järgmiste sümptomite puhul:

  • Nõrk ja aeglane seedimine;
  • Tasakaalutused seedimisel;
  • Raskustunne ja punnis tunne mao piirkonnas;
  • Puhitused, gaasid;
  • Halb söögiisu (k.a. haigusest taasutmise perioodil. 

PADMA Digestin edendab mao tühjenemist seedetegevuse käigus ning tasakaalustab mao ja soolestiku tööd. Sel viisil paraneb ja lihtsustub toidu kulgemine läbi seedekulgla. Toidu lõhustumise ajal stimuleerib PADMA Digestin omakorda erinevate seedemahlade teket ning kindlustab toidu piisavat segunemist nende vedelikega. Kui toidusegu on liikunud maost soolestikku, aitab PADMA Digestinis sisalduvate taimede kooslus peensooles toitainetel paremini lõhustuda ning imenduda. Halva tervisliku seisundi korral takistab PADMA Digestin söögiisu kadumist, ning pikemas perspektiivis väsimuse ja kurnatuse teket. PADMA Digestin soojendab lisaks seespidiselt ka jäsemeid.

Kasutamine: Soovitatav päevane annus 2 – 6 kapslit: 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi veega.

1 päevane kogus (6 kapslit) sisaldab: Punica Granatum L. 1224 mg, Alpinia officinarum Hance 612 mg, Piper longum L. 153 mg, Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill 76.5 mg, Cinnamomum aromaticum Nees 76.5 mg.

Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.Toidulisand

Netokogus: 20g = 40 kapslit, 0.5 g tükk

Tähelepanu! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Vastunäidustus: individuaalne taimede talumatus.

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.