Tootegrupid

Palmivahast lõhnaküünal "Vikerkaar", lõhnatu, 21x6,5 cm

Tootekood: MB656
Kaubamärk: YOGI & YOGINI
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
12,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Põlemisaeg: 100 tundi

Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

 

Vikerkaar 

Vikerkaareküünal aitab tasakaalustada ja tervendada kõiki valdkondi sinu elus, temas on koos kogu meie elu spekter ja värvigamma. Iga värv sümboliseerib ka 1 energiakeskust, chakrat. Sa võid töötada iga üksiku eluvaldkonnaga või chakraga just sel ajal kui küünal on jõudnud põlemisel selle värvinitoonini. Võid teha vikerkaareküünlast oma igapäevase rituaali ja süüdata see iga päev natukeseks. Ja seejärel iga päev mediteerida või lihtsalt mõtiskleda pisut. Teekonnal läbi erivärviliste küünla kihtide keskendu iga üksiku chakra tervendamisele ja tunne rõõmu kõigest heast oma elu erinevates valdkondades. 

Vikerkaares on koos kogu värvide spekter. Vikerkaar sümboliseerib inimese teekonda läbi erinevate tasandite siin elus, selle erineva värvid sümboliseerivad ka 7 chakrat. Kõige aluseks on puhas valge valgus, mis sisaldab kõiki värve ning läbi inimsilmade muutub see seitsmeks nähtavaks värvitooniks. Meie seitsmetahuliseks põhiolemuseks.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Sarnased tooted
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB711 ,   Laoseis: Laos
2,00 €
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB715 ,   Laoseis: Laos
2,00 €
Tootekood: NCLK05 ,   Laoseis: Laos
3,30 €
Tootekood: NS901 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
10,00 €