Tootegrupid
 

Pau D'Arco vedelik 50ml

Tootekood: EL2105
Kaubamärk: ECOSH
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 17,00 € 20,00 € 400,00 €/L

Ecosh Life Pau’D Arco e. sipelgapuukoor saadaval Soome, Läti, Leedu tervisepoodides.

Sipelgapuu ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas. Sipelgapuu koore antibakteriaalne toimeaine on lapahool. Lapahool takistab mikroorganismide paljunemist ja kasvu.

Preparaadi viirusevastane toime on tingitud selle võimest alla suruda käärimisprotsesse, millega pärsitakse viiruste paljunemist organismis. Sipelgapuu seenhaiguste vastased omadused on seotud selles leiduva ksülidiiniga, mis koos lapahooliga pärsib seente kasvu erinevates organites ja kudedes. Preparaadi parasiidivastane toime väljendub selle võimes takistada rakusiseste parasiitide paljunemist ja arengut.

Sipelgapuu koor on looduslik toidulisand mis on põletikuvastase toimega, millel on toniseerivad omadused. Pau d’Arco üks põhiomadusi on mobiliseerida organismi kaitsejõud haigustega võitlemiseks. Sipelgapuu koor stimuleerib immuunsüsteemi, omades tugevat toimet viiruste, seente, bakterite ja parasiitide vastu.

Soovitame kasutada kuuajase kuurina, et puhastada organismi seentest ja muudest ebavajalikest bakteritest. Sellel on ka pehmendav toime, mis leevendab näiteks ärritatud kurgu puhul.

Ecosh Life Pau d’Arco e. sipelgapuukoor saadaval Soome, Läti, Leedu tervisepoodides.

Koostis:

Pau’D Arco ekstrakt 1:10 30 mg
Glütseriin