Tootegrupid

SW SPIRULINA 500mg, 180 tabletti

Tootekood: SWR010
Kaubamärk: SWANSON
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Tugev antioksüdant, võimas vitamiinide, aminohapete ja valkude allikas.

Koostises (2 tabletis sisaldub) Spirulina (Arthrospira platensis)(mikrovetikas) 2 x 500 mg, kokku 1g.

Turgutab tervet organismi, varustab enamuse eluks vajalike valkudega, ennetab allergiat, tugevdab immuunsüsteemi, aitab ennetada vererõhu ja kolesteroolitaseme tõusu ning kaitseb vähi eest.  See valmib tsüanobakterite perre kuuluvatest sini-rohevetikatest, mis kasvavad soojades mageveekogudes.  

Looduslikult võib seda leida troopiliste ja subtroopiliste piirkondade järvedest, kus on kõrge pH-tase ja palju karbonaate ja bikarbonaate. 

Ajalooliselt kasutasid spirulinat juba asteegid ka teised Kesk-Ameerika rahvad kuni 16. sajandini, kogudes seda Texcoco järvest. 

Suurepärane valkude ja vitamiinide allikas

Kuivatatud spirulina sisaldab keskmiselt 60% valku ning kõiki asendamatuid aminohappeid. See on valgusisalduse poolest parem, kui enamik taimseid valguallikaid, kuid võrreldes loomse valguga on selles veidi vähem mõningaid aminohappeid.

Spirulinas on mitmed kasulikud rasvad, ning lisaks leidub selles B-grupi vitamiine (B1, B2, B3, B6, B9), C-vitamiini ning rasvlahustuvaid  D-, A- ja E-vitamiini.

Mineraalidest on spirulinas kaaliumi, kaltsiumi, kroomi, vaske,  magneesiumi, mangaani, fosforit, seleeni, naatriumi ja tsinki.

Eraldi tasub välja tuua see, et spirulinas on ohtralt hea imenduvusega rauda, mis teeb sellest suurepärase aneemiat ennetava toidulisandi.
Kaltsiumit on selles 26 korda rohkem kui piimas, mis aitab toetada luude ja hammaste tervist.

Selle erkroheline värvus viitab sellele, et spirulina sisaldab ka mitmeid tervisele kasulikke fütotoitaineid, sealhulgas näiteks beetakaroteen, klorofüll ja mitmed sarnased ühendid. Klorofüll on abiks kehast mürkide väljutamisel ja immuunsüsteemi toetamisel.
 

Kasutamine/annustamine: toidulisandina 2 tabletti  3 korda päevas veega, eelsiattault tühja kõhuga.  Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Ei ole mitmekesise toitumise asendaja, ei ole ravim.

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC2105 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

 

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

 

Tootekood: CC91859 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: SLI5130 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,90 €
Tootekood: SLI5196 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,97 €
Tootekood: SLI5161 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
18,99 €