Tootegrupid

Teeküünla alus oonüksist ja marmorist

Tootekood: TT1618
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
4,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Teeküünla alus Oonüks/Marmor, ca.3.7×7.5cm

Oonüks on jõuduandev kivi, andes tuge raskete ja segavate olukordade puhul või suure mentaalse, füüsilise stressi ajal. Oonüks kergendab energia keskendamist ja joondumist kõrgeima väega. Kivi viib teid edasi, et näeksite tulevikku. Kivil on võime sisendada isiklikku tugevust, mis muudab oma saatuse peremeheks olemise hõlpsamaks. Oonüks edendab elujõudu,

Marmor on puhastav kivi, mis toetab verd, nahka ja keha puhastamisega seotud süsteeme. Seda kivimit kastutatakse selguse saavutamiseks ning “aja seiskumise” seisundite tekitamiseks nii meditatsioonis kui lantristtikes praktikates. Marmor aitab säilitada enesekontrolli, toetab oma mõtete valitsemist ning võimendab meelerahu. Marmor aitab säilitada kainet mõistust ja tasakaalustab kodu, südame ja sisemiste veendumustega seotud valdkondi. See kivi toetab unenägude meeles pidamist ning pakub kaitset nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. Tänu oma tasakaalustavatele omadustele kasutatakse marmorit sageli homöopaatias.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi. Teeküünla alusa Oonüks/Marmor värvitoonid ulatuvad pruunist roheliseni, igaüks on omamoodi eriline.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga.

Alus viirukile – Sobib ka koonusviiruki ja tükiviirukite aluseks.

Sarnased tooted
Tootekood: W9480/I ,   Laoseis: Laos
1,00 €
Tootekood: TT1690 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,00 €

Mõõdud: 13 x 13 x 12 cm

Tootekood: TL_13 x 13 x 12 cm ,   Laoseis: Laos
16,99 €

Mõõdud: 13 x 13 cm

Tootekood: TL_13 x 13 cm ,   Laoseis: Laos
15,99 €