Tootegrupid
 

Veresuhkru normaliseerija Banaba kroomiga 60 kapslit

Tootekood: 4744584012115
Kaubamärk: MERAVITA
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 12,50 €

Sajandeid Filipiinidel ja Kagu-Aasias tuntud banabat kasutatakse veresuhkru taseme ning kehakaalu normaliseerimiseks looduslikul teel.

Selle Jaapanis ja USA-s väga populaarse süsivesikute ainevahetust toetava taime lehtedes leiduv aktiivaine korosoolhape (5%) toimib sarnaselt insuliinile. Korosoolhape on taime ainulaadne ja iseloomulik koostisosa.

Banaba aitab normaliseerida ka kehakaalu ning tihedast söömisest tingitud veresuhkru taseme kõikumist, mis on tüüpiliseks probleemiks ülekaalulistel inimestel.

Kroom aitab hoida veresuhkru taset ning soodustab makrotoitainete normaalset ainevahetust. Kroomi puuduse sümptomiteks on kolesterooli ja veresuhkru taseme tõus.

Banabat (Lagerstroemia speciosa) on sajandeid tuntud taim Filipiinidel ja mujal Kagu-Aasias. Seda nimetatakse ka India uhkuseks ja kuninganna õieks. Jaapanis tehakse banaba lehtedest salendavat teed. Taimel on veresuhkru taset ning kehakaalu normaliseeriv mõju.

Ka tootesse lisatud kroom aitab insuliinil veresuhkru taset hoida. Kroomi puudumine organismis tõstab veresuhkru taset ning vähendab triglütseriidide taset veres. Kui vereringes on triglütseriidide liiga palju, deponeeritakse osa neist rasvkoesse (suureneb kardiovaskulaarse, diabeedi, insuliini resistentsuse, hüperinsulineemia ja rasvumise risk). Kroomi puudust võib esineda rasedatel, vanuritel ja rohkelt suhkrut tarbivatel inimestel ning ka füüsiliselt aktiivsetel inimestel.

Meravita kasutab HPMC (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) kapsleid, mis on taimset päritolu ja ei sisalda sünteetilisi värv- ega lisaaineid.

Toitumisalane teave Päevane kogus (1 kapsel) sisaldab % päevasest
võrdluskogusest (NRV)
täiskasvanutele
Banaba (Lagerstroemia speciosa) lehtede ekstrakt 600 mg *
Kroompikolinaat 40 µg 100%
Koostisosad: Banaba (Lagerstroemia speciosa) lehtede ekstrakt, kroompikolinaat, kartulitärklis, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

*Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud.

KASUTAMINE: 

Soovituslik päevane kogus on 1 kapsel. Parima toime saavutamiseks võtta kapsel koos vähese veega, kas söögi ajal või pärast sööki. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Banabat ei soovitata tarvitada samaaegselt kofeiiniga. Toidulisand ei ole soovitatav rasedatele ega imetavatele emadele ning nendele I grupi diabeetikutele, kes süstivad insuliini ja/või tarvitavad lisaks veresuhkrut alandavaid ravimeid. Diabeeti põdevad inimesed peaksid enne toote tarbimist pidama nõu oma arstiga.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Hoida kuivas, jahedas ja lastele kättesaamatus kohas.