Tootegrupid

TABITHA JAMES KRAAN

Tabitha filosoofia

Olles 30 aastat töötanud juustega, teab ta, et juuksed on kõige paremas olukorras kui nende eest on hoolitsetud looduslike vahenditega. Just sellepärast lõi ta professionaalse juuksehoolduse sarja, mis on parim kvaliteet orgaanilisest ja naturaalsest. Mitte ühegi tootega ei tehta kompromisse, kõik on 100% naturaalsest toorainest.

Tabitha usub, et ilusate juuste saladus, mis ka sellistena püsiks, on naturaalne looduslik kosmeetika, et mitte keemilist ja sünteetiliselt muuta juuste loomulikku heaolu, siis lähtub ta kolmest printsiibist. Tooted on tehtud eesmärgiga anda juustele elujõud, vaba liikuvus ja lopsakus, samuti sära ja rõhutada ilusat värvitooni ning mõnusad lõhnad.

1. Printsiip - Õli balanseerimine

Kasutades Tabitha James Kraani juukseõli, saavutad tugevad juuksekiud ja pikaajalise kaitse ning niisutuse Tabitha on loonud juukseõli, mis tungib sügavale juustesse ning annab maksimaalse hoolduse ja ravi. Hoides juuste niiskuse kontrolli all, on tulemus terve ja elujõuline. Lisaks aitab õli kaitsta juuksevärvi ja balanseerida peanahka ja rahustada ärritusi. Lisades õli peanahale, aitab see ravida ärritusi ning saada rasuse peanaha kontrolli alla.

2. Printsiip – Õige puhastamine

Terved juuksed on ilusate juuste alus ning see saab alguse õigest puhastamisest.

TJK orgaaniline juuste puhastaja on õrn ja Soapbark ehk kvillaaja pesuaine loob loomuliku puhastuse ilma, et kisuks juustest välja naturaalsed õlid ja niiskuse nagu tavalised šampoonid seda teevad. Niimoodi puhastades püsib peanahk rahulik ja ei tooda liigset rasu, seega püsib peanahk ja juuksed ka kauem puhtamad!

Sellele lisaks  orgaanilised ja kõrge kvaliteediga koostisosad nagu Aloe Vera, lisavad niiskust ja käitub nagu keratin juustele, lisades proteiine. TJK juuste puhastajad sisaldavad ka signatuur juukseõli, et iga pesuga õrnalt lisada veel kaitset ja tugevust ning hooldust justele ning peanahale. Kaerapiim on lisatud ekstra niiskusutuseks ja pehmuseks.

3. Printsiip – Niiskuse lisamine ja ja looduslikud koostisosad

Enamus juuste probleeme algab sellest, et välja on viidud niiskus erinevate töötlemiste ja hoolduste ajal. Selleks on Tabitha loonud tooted, mis taastavad ja lisavad uuesti niiskuse, et saaksime tagasi kauapüsivad terved ja ilusad juuksed.

Juuste puhastaja, palsam 4 in 1 ja juukseparfüüm – kõik lisavad niiskust. Juusteparfüüm paneb niiskuse juustes püsima niikaua kui võimalik.

Kasutades parimaid naturaalseid koostisosi, saab toota kõrge kvaliteediga juuksehooldust, millel on ka tulemused ja loob harmoonia juuste ning peanaha vahel.

Tulemuseks on maksimaalselt puhtad ja terved juuksed.