Tootegrupid

TOOTED

Viimastel aastatel on kasvanud inimeste teadlikkus, kuidas säästa loodust ning elada tervislikumalt. Me loodame, et pakkudes oma tooteid suudame anda ka omapoolse panuse!

Propageerides orgaanilist elustiili, soovime Teile pakkuda ainult kvaliteetseid ja 100% looduslikke tooteid. Kõik tooted oleme ise järele proovinud ning võime neid Teile julgelt soovitada.

Oma e-poes üritame hoida võimalikult suurt ja mitmekesist toodete valikut. Hetkel on meie poes 20 kaubamärki, kuid neid lisandub jooksvalt veelgi. Ka Teiepoolsed soovitused on oodatud!

Kauba saatmisel me taaskasutame kõik sissetulnud pakendid ning paluks mitte pahaks panna, kui Teile saabunud pakendil on mittevajalik info või ei näe ta kõige uuem välja.

 

Meie tooted on jaotatud järgmistesse kategooriatesse:

ILUTOOTED – siit leiate endale ja kogu perele vahendeid nahahoolduseks pealaest jalatallani, juuste hoolduseks ja jumestamiseks. Kõik tooted on looduslikud, osaliselt orgaanilised ning neid tooteid ei ole testitud loomadel.

Toodete valikul on hoolikalt uuritud nende koostist ning ükski meie kosmeetikatoode ei sisalda SLS (Sodium Lauryl Sulfate), parabeene, petrokemikaale, sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid, propylene glycol’i ja muid kahjulikke aineid. Kui Te ei soovi neid aineid suu kaudu manustada, miks siis määrida oma kehale? On ju teada, et umbes 60% tarbitud nahahooldusvahenditest imendub vereringesse ning kõik ladestuvad kahjulikud ained võivad tekitada erinevaid terviseprobleeme. 

KODU PUHASTUSVAHENDID - EcoLogoga sertifitseeritud keskkonnasõbralikud puhastusvahendid

 

Meie tooteid tarbides näitate hoolivust keskkonna, loomade ja eelkõige enda suhtes!