Tootegrupid

Kristallidega veepudel, Tsitriin, 550ml

Tootekood: TT2784
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
39,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Kristallidega veepudel – Tsitriin, 550ml koos veepudeli ümbriskotiga

Mis teeb kristallipudelid nii eriliseks?

  • Naturaalsed kristallid

  • Klaasist ja roostevaba terasest

  • Kristallide tervendav energia

  • Saad valida omale sobiva kristalli energiaga veepudeli 

Mis on kristalliveepudel?

Kristallidega veepudel integreerib kristallide tervendava energia meie kehasse. Kristallveepudel töötab molekulaarsel ja vibratsiooni tasemel. See kannab kristallide energia vette. Vesi saab konkreetse kristalli energialaengu. Selline vesi stimuleerib ja rahustab meie meelt ja emotsioone.

Kristallveepudelid parandavad vaimset heaolu. See loob positiivse meeleolu ja on positiivne mõjuga ka meie füüsilisele tervisele. See soodustab rahulikkust, toetab tervet ja säravat nahka. Kalliskivipudelid ühendavad vee eelised kristallide omadustega. See maagiline tandem loob tõhusa vahendi meie heaolu suurendamiseks.
 
See kristallidega tervendav veepudel on kohustuslik siis, kui te juba naudite kristallide tervendavat maailma või kui olete just sattumas uude ja põnevasse kristallide energia maailma. Kristalliseerunud vee joomise positiivsed eelised on tavaliselt tunda kohe esimesel nädalal. Pudelis olevat vett laaditakse kogu päeva jooksul puhta kristalli energiaga! Võite nüüd rahulikult oma vanast plastpudelist lahti saada. Selle energiseeritud vee joomine annab teile kosutust ärkveloleku hetkest kuni uinumiseni.
 
Kui hindate oma isiklikku tervist ja heaolu rohkem kui midagi muud, on see veepudel teile! Kui te pole kindel, milline pudel teile sobib, siis lugege toodete alt eri kristallide kirjeldust ja valige kristall, mis sobib kõige paremini teie praeguste kavatsustega ja olukorraga. Kristallidega veepudeleid võib olla ka mitu erinevat, mida saab vastavalt hetkeolukorrale kasutada. 

Kristallveepudel tsitriin kristallidega: 

Tsitriin – on võimas puhastaja, kandes endas päikese jõudu. See on kivi, mis ei vaja puhastamist. Ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning seetõttu kaitseb ta suurepäraselt keskkonda. Annab energiat igal elutasandil. See on üks küllusekividest, kes tõmbab ligi rikkust ja õitsengut ning edu ja kõiki häid asju. Tal on vägi anda rõõmu kõigile, kellel ta olemas on. See kivi on kasulik rühma- või perelahkhelide silumisel. Ta tõstab meis enesehinnangut ja eneseusladust. Suurendab keskendumist ja elustab meelt, ta on oivaline vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Kivi suurendab meis elurõõmu, vabastades hirmud kõige sügavamatel tasanditel.

See kivi annab energiat ja kosutab füüsilist keha. On suurepärane kivi energia saamiseks ja uuesti laadimiseks. Tsitriin puhastab kõiki tšakraid, eriti päikesepõimiku – ja nabatšakrat ning aktiveerib kroontšakra. Tsitriin on suurepärane abiline kroonilise väsimuse puhul ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole. Ta leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliidi.

NB! Kuna tegemist on looduslike kristallidega, siis igaüks on natuke erinev ja omapärane.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. 

Sarnased tooted
Tootekood: TT2780 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
59,90 €
Tootekood: TT2778 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
58,90 €
Tootekood: TT2779 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
58,90 €
Tootekood: TT2774 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,90 €
Tootekood: TT2772 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,90 €